Juki MCS-1800

Juki MCS-1800

 1.099,00

Uw naaiwerk perfect afwerken met gespecialiseerde steken. Inclusief zoom geleider.

Gratis verzending vanaf 75 euro

Verzonden binnen 24 uur

Product beschrijving

De gevarieerde steken inspireren en geven je naaiwerk een professionele afwerking. De 3- of 4-draads coversteken zijn ideaal voor toepassingen zoals eenvoudige zomen, manchetten en halslijnen. De 2-draads kettingsteek is extra sterk bij rek. Inrijgen grijper Eenvoudig de grijper inrijgen: druk op de knop en de grijper komt omlaag. Kettingsteek Met de kettingsteek vormt de onderdraad een ketting aan de niet zichtbare kant van de stof, die bij rek extra sterk is. 3/4 draads smalle of brede coversteek De coversteek is ideaal voor toepassingen zoals eenvoudige zomen, manchetten en halslijnen. Vanwege de rekbaarheid van de steken is de coverlock ook ideaal voor elastische stoffen. Differentieel transport Perfecte naad en rolzoom afwerking. Zelfs wanneer u dunne stoffen naait. Eenvoudig in te stellen (0,7 – 2,0 ratio). Zoomlijnen De zoomlijnen op de coversteekplaat helpen u een juiste afstand te behouden. Naaivoet geleider De naaivoet kan worden gebruikt als een geleider die zowel aan de linker- als aan de rechterkant evenveel druk geeft. Wordt standaard meegeleverd. Persvoetdruk Hoewel voor de meeste stoffen geschikt, kan de persvoetdruk met de knop bovenop de machine voor dikkere of dunnere stoffen worden aangepast voor betere naairesultaten. Draadafsnijder De draadafsnijder aan de achterkant van de machine helpt u bij het verwijderen van de stof nadat u de naaivoet omhoog heeft gebracht aan het einde van de naad. Persvoethevel De persvoethevel kan de naaivoet tot 8 mm omhoog brengen. De voorkant van de naaivoet kan omhoog veren zodat u de stof gemakkelijk kunt doorvoeren. Drukt u de persvoethevel nog verder door dan komt de naaivoet zelfs tot maximaal 10 mm omhoog. Dit is handig bij het naaien van dikkere of meerlaagse stoffen, bijvoorbeeld wanneer u linten meenaait.

Belangrijkste kenmerken

  • Naaisnelheid: Max. 1350 tpm
  • Aantal draden: 2/3/4 draads
  • Steeklengte: Max. 4 mm
  • Steekbreedte: Coversteek: 2,5 / 5 mm
  • Naaivoethoogte: 8 / 10 mm
  • Naalden: 130/750H (HAx1) 70-90
  • Afmetingen: 280 (L) x 335 (B) x 285 (H) mm
  • Gewicht: 7 kg

Veelgestelde vragen

Wij bieden gratis verzending voor bestellingen vanaf €75. Voor bestellingen onder €75, rekenen we €7 verzendkosten aan.

Onze bestellingen worden verzonden via Bpost. We sturen een trackingcode naar het e-mailadres dat je hebt opgegeven bij het plaatsen van je bestelling. Hiermee kun je de status van je pakketje volgen.

Het verzenden van je bestelling gebeurt binnen de 24 uur op werkdagen als deze in stock is. De levertijd varieert afhankelijk van de bestemming. In het algemeen kun je verwachten dat je bestelling binnen 2 tot 5 werkdagen aankomt nadat deze is verzonden.

Meer info

U kan uw aankoop binnen de 2 weken terugsturen. Je aankoop mag niet gebruikt zijn en moet in de originele verpakking zitten.


Meer info over ons retourbeleid

Voor een lange levensduur van je naaimachine is het aangeraden deze af en toe een onderhoud te geven. Bij Baele Naaicentrum bieden we je eerste onderhoud gratis binnen de 2 jaar na aankoop van je machine.

Heeft uw machine een opfrisbeurt nodig of is er iets meer aan de hand? Wij repareren met onze in-house reparatie dienst uw naai-, borduur- en overlockmachine zodat u nog lang van uw machine kan genieten. 

Gerelateerde Producten

Eenvoudige naaimachine met slimme bediening. Optimaal bedieningsgemak met deze comfortabele naaimachine.

 479,00

Jouw compacte coverlockmachine – sterk op stretch, gemaakt voor opvallende naden

 649,00

Leef uw creativiteit uit met de ambition™ 610 naaimachine. Duurzame technologie en intuïtieve bediening zijn de kenmerken van deze machine.

 999,00

Met het one-touch luchtinrijgsysteem maakt u meer inspirerende projecten dan ooit tevoren.

 1.499,00

Vaak samen gekocht

Standaard machinenaald voor gemiddelde stoffen

 2,70

Standaard machinenaald voor Singer machines

 4,00

Het ultieme universele naaigaren voor al je projecten

 4,15

Assortiment van machinenaalden

 5,50

Gratis verzending
vanaf €75

illustratie draagtas

Uitgebreid aanbod

illustratie 3 sterren

Gratis onderhoud
binnen 2 jaar

illustratie moersleutel

Eigen hersteldienst

Update

Wij zijn op vakantie

Gesloten vanaf donderdag 23 oktober tot 3 november. Dinsdag 4 november staan we terug voor u klaar.